Мама & Папа – кафе на реальних подіях


Проект, заснований у 2015 році спільними зусиллями нашої родини

Раніше мама і тато готували продукцію і продавали її знайомим, сусідам, зайнятим друзям у Кривому Розі, де і жила наша родина. Тож приготування вареників і пельменів (й інших заморожених напівфабрикатів) на замовлення не було чимось новим і казна-звідки вигаданим… Все просто – наші батьки робили раніше те, за що сьогодні наші друзі люблять “Мама & Папа”.
Спочатку ми місяць або два вигадували назву, і в голову лізли модні хитромудрі слівця з різними приставками (зе, ме, бе тощо). А потім Людку прийшла ідея – залишити все як є! Мама і Папа – геніально і просто. Легку назву, правдивий опис проекту, і, не доводиться пояснювати кожному клієнту, що їжу готують наші батьки. Люди самі задають питання:
– “Це сімейний бізнес?
– Так! ”
Кілька років Мама з Татом тішили наших друзів тільки доставкою напівфабрикатів. Лише іноді вони приїжджали на “Фестиваль вуличної Їжі”, де готували для дітей і дорослих.
А тепер ми відкрили кафе!
Тут готують недорогу, але смачну каву. Хто не любить каву, будь ласка – какао, морс, стакан води. Мама миттю приготує для вас чебурек. Але, головне – ви зобов’язані скуштувати “ті самі” вареники й пельмені наших батьків, які користуються неймовірною популярністю серед наших постійних клієнтів по всьому Києву.

Ми відчинені

Щодня: 8.00 – 22.00

Мама&Папа

Коломийський провулок, 16
Київ

Контакти

Телефон: 063 590 2390